Puidukaitsevahendid

Toote kirjeldus

PUIDUKAITSEVAHEND HOLZ BIO
TÕHUS SÜGAVIMBUV PUIDUKAITSEVAHEND MÄDANEMISE, HALLITUSE, PUIDUSINE JA PUIDUKAHJURITE VASTU. HOLZ BIO PUIDUKAITSEVAHEND SOBIB NII SISE- KUI VÄLISTÖÖDEKS.
Immutusvahend Holz Bio on loodud puidu pikaaliseks kaitseks. Holz Bio on sügavimbuv vahend, mis tagab puidule pikaajalise kaitse vananemise eest ja parandab selle kestvust. Holz Bio puidukaitsevahendiga töödeldud puit takistab seente Coniophora puteana, Gloeophyllum trabeum ning Coriolus levikut. Holz Bio puidukaitsevahendit võib kasutada nii sise- kui välistingimustes.

MIKS VALIDA PUIDU KAITSEKS IMMUTUSVAHEND HOLZ BIO?
Puidukaitsevahend Holz Bio seondub puiduga keemiliselt, säilitab puidu tekstuuri ega takista õhutsirkulatsiooni. Puidukaitsevahend Holz Bio:

on tule- ja plahvatuskindel;
ei sisalda lenduvaid aineid;
ei ole kantserogeenne.

Puidukaitsevahend Holz Bio on saadaval kolmes toonis või värvituna. Immutit Holz Bio kasutatakse eraldiseisvalt või kruntvärvina. Puidukaitsevahendiga immutatud ja kuivatatud pinda võib värvida ja/või katta erinevate dekoratiivsete materjalidega, näiteks HOLZ Oil puidukaitseõliga.

HOLZ BIO PUIDUKAITSE IMMUTUSVAHENDIGA TÖÖTLEMISE TULEMUSEKS ON LOOMULIK, TUGEV JA VASTUPIDAV PUIT.

TULETÕKKE PUIDUKAITSEVAHEND HOLZ PROF
KOMPLEKSNE TULEKAITSEVAHEND PUIDULE, TULETUNDLIKKUSE EUROKLASS B-S1,D0 JA TULEPÜSIVUSE EUROKLASSID K110 JA K210.
Tuletõkkevahend Holz Prof kaitseb puitu süttimise ja põlemise eest ning annab puidule ilmastikukindluse.

MIKS VALIDA TULETÕKKE IMMUTUSVAHEND HOLZ PROF?
Puidu immutusvahend Holz Prof on sertifitseeritud erinevate puuliikide jaoks – pehmest puidust (nt mänd) kõvadeni (nt tamm), eksootilistest liikidest modifitseeritud puiduni. Holz Prof (HR Prof) tuletõkke immutusvahendit kasutades saavad puidutöötlusfirmad taotleda immutatud puidule CE-markeeringu. Holz Prof’i (HR Prof) võib kasutada nii sise- kui välistingimustes.
Patenteeritud Holz Prof (HR Prof) tehnoloogia tagab puidule efektiivse pikaajalise tulekaitse, muutes sel viisil materjali vastupidavamaks.
Holz Prof (HR Prof) on värvitu ja lõhnatu tuletõkke puidukaitsevahend. Puidu katmine tulekaitse immutusvahendiga võib muuta mõne puuliigi pinnavärvi.
Pikaajalise kogemuse ja läbiviidud testide alusel soovitame kasutada järgmiste firmade tooted: Tikkurila (nt Villa Aqua, Villa Ultima, Villa Lin), Teknos, Akzo Nobel/Sadolin (nt Domus Aqua, Tinova VX, Pinotex Ultra) jt. Puidu paremaks kaitseks välistingimuste ja vananemise vastu võib puitu töödelda Holz Bio puidukaitsevahendiga.
Tuletõkke puidukaitsevahend Holz Prof (HR Prof) on sügavimbuv ja keemiliselt hästi seonduv immutusvahend, mis ei moodusta pinnale kihti ja puit saab loomulikult hingata.

IMMUTUSVAHEND – Toonid: Roheline ja Pruun
ENSELE® 3450 on pintsliga pealekantav puidu otsakiudude konservant, mis on mõeldud järgatud, sälgitud või puuritud ning vahenditega TANALITH®/TANATONE® surveimmu- tatud puidu ületöötlemiseks. Kaitseb immutatud puitu seenkahjustuste ja putukate eest. Lihtne peale kanda. Müügil 1 ja 5 kg mahutites.

Holz Bio®
Holz Bio on tõhus puidukaitse- ja immutusvahend mädanemise, hallituse, puidusine ja puidukahjurite eest.
Holz Bio’d võib kasutada iseseisvalt või kruntvärvina lakkide ja värvide alla. Värvus pruun. Maht 1 või 5 liitrit.
Toodet kasutatakse uute või varem puidukonservandiga töödeldud puitelamute, majapidamisehitiste, kasvuhoonete, keldrite, raamide, roovitiste, kaide ja muude konstruktsioonide ning saetud, hööveldatud või palkelementide puhul, mis on vahetus kontaktis inimeste ja loomadega ning kannatavad aktiivse biolagunemise all. Holz Bio’d ei kasutata pindadel, mis on juba kaetud laki, värvi või mõne muu kilettekitava hüdrofoobse ainega.

Tegemist on uue põlvkonna tootega, mis on sügavimbuv ja tagab pikaajalise puidukaitse. Holz Bio seondub keemiliselt puiduga ja vähendab selle poorsust. Toode kaitseb efektiivselt mädanemise, puidusine, hallituse, seente, puidukahjurite ja muude bioloogiliste lagundajate eest ning peatab ka juba alanud bioloogilise riknemise. Holz Bio’d kasutatakse ka profülaktikaks majavammi vastu ning seenega nakatunud puidu saneerimiseks. Toode säilitab puidu tekstuuri ega takista õhutsirkulatsiooni. Ka ei mõjuta see puidu liimimise ega hilisema värvimise võimalusi. Holz Bio on tule- ja plahvatuskindel, ei sisalda lenduvaid aineid ja on igati ohutu – see ei ole toksiline ega kantserogeenne.

Tuuliku Puit on aegamisi laiendanud oma kaubavalikut sedavõrd, et nüüdseks pakume kohapeal ka enamkasutatavaid tööriistu, kinnitusvahendeid, lisatarvikuid ja üldehitusmaterjale!

Küsi julgelt – leiame kindlasti sinu soovidele mõistliku lahenduse !
Puidukaitsevahendidkoguspk/€kliendihind
LuxDecor puidukaitsev.1l3,903,80
LuxDecor puidukaitsev.5l14,9013,87
LuxDecor puidukaitsev.10l25,9024,06
Immutusvahend ENSELE roheline1l11,0010,19
Immutusvahend ENSELE pruun1l12,0011,11

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Hulgihind kehtib alates 500 € ostust.
* LuxDecori toonid: Värvitu, Valge, Mänd, Tamm, Pihlaks, Seeder, Kastan, Mahagon, Tiikpuu, Palisander, Kuusk, Oliiv.
NB! Küsi ka teisi ehitusel vajaminevaid abivahendeid!

Tõrvadkogus/Ltk/eurtk/hulgi
Paaditõrv WOODCARE GUIDE 1L1L15,0014,29
Paaditõrv WOODCARE GUIDE 5L5l65,0061,90
Männitõrvaõli WOODCARE GUIDE t.pruun 1L1L17,0016,19
Männitõrvaõli WOODCARE GUIDE t.pruun 5L5l77,0073,33
* Paaditõrv WOODCARE – kasutatakse palkhoonete, paatide, aiamööbli ja terrassi kaitsmiseks.
* Männitõrv WOODCARE – on mõeldud uute ja vanade puittoodete ning -konstruktsioonide töötlemiseks:

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Hulgihind kehtib alates 500 € ostust.
NB! Palume kindlasti eelnevalt kontrollida kaupade saadavust kuna kõiki tooteid ei ole pidevalt meie laos!
NB! Tuuliku Puit OÜ jätab endale õiguse muuta hindu vastavalt tarnijapoolsetele hinnamuudatustele!