Pakume:

saematerjal, immutatud puit, höövelpuit, voodrilauad, terrassilauad, põrandalauad, liimpuit, eriprofiilid, aialipid , saunamaterjal jne.

Kui olete ehitamas uut või parandamas vana, alustage Tuuliku Puit projektimüügist. Meie kogemustega meeskond teenindab meelsasti nii professionaale kui ka eraehitajaid. Tunnete meid ilmselt kõige laiema puitmaterjalide valiku poolest. Meie tootevalikusse kuulub tänasel päeval enamik ehitusel vajaminevaid kaupu ja meie laovaru on alati piisav, et tagada meie klientidele tarnekindlus.

Toodetest ja teenustest

Meie kaubavalikus on ka siberi lehisest tooted. Üldehitusmaterjalidest müüme ehitusplaate (nt. OSB-3, vineer ja puitlaastplaadid) ning soojustusmaterjale.

Peale selle on meil ka müügil suur valik kvaliteetseid kinnitusvahendeid.

Meilt leiate puitu ka sellistes erimõõtudes, mida kusagilt mujalt ei leia.

Lisaks pakume Teile ka tugiteenuseid saagimisteenuse ja transporditeenuse näol ning vajadusel on saadaval ka värvimisteenus.

Tuuliku Puit OÜ hinnad on alati konkurentsivõimelised. Igal kliendil on võimalus suurema koguse korral osta tooteid hulgihinnaga. Läbi koostöölepingute pakume Teie firmale ka personaalseid hindu ning maksetähtaega.

Tuuliku Puit on alati hinnanud koostööd ehitajaga. Meilt saate aastatepikkuseid kogemusi ja oskuseid puidu käitlemisel.

Pakume Teile sobivaid hindu ning personaalset lähenemist. Hoolitseme ka selle eest, et õige kaup jõuaks objektile õigeks ajaks. Saage kasu kogemustest, säästate aega ja raha.