1. Sissejuhatus

Tuuliku Puit OÜ (edaspidi nimetatud “ettevõte”, “meie” või “meie poolt”) kasutab oma veebisaidil küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse, kui külastate meie veebisaiti. Need aitavad meil teie eelistusi meeles pidada ja pakkuda teile paremat kasutajakogemust. Küpsised võivad koguda teavet teie veebikasutuse kohta, kuid ei salvesta isikuandmeid.

  1. Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatavad küpsised võivad olla:

a) Hädavajalikud küpsised: Need küpsised on olulised meie veebisaidi põhifunktsioonide jaoks ning võimaldavad teil veebisaidil liikuda ja selle funktsioone kasutada. Ilma nende küpsisteta ei pruugi veebisait korralikult toimida.

b) Jõudlusküpsised: Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad, näiteks milliseid lehti külastatakse kõige sagedamini ja kasutajatele kuvatud veateated. See teave aitab meil oma veebisaiti parendada ja paremini mõista, kuidas külastajad seda kasutavad.

c) Funktsionaalsed küpsised: Need küpsised võimaldavad meil meeles pidada teie valikuid ja eelistusi ning pakkuda täiustatud ja isikupärastatud funktsioone. Näiteks võivad need küpsised salvestada teie eelistatud keele või piirkonna.

  1. Kolmandate osapoolte küpsised

Lisaks meie enda küpsistele võime lubada teatud kolmandatel osapooltel, näiteks analüüsiprogrammide pakkujatel, paigaldada küpsiseid meie veebisaidile. Need küpsised koguvad teavet teie veebikasutuse kohta ja aitavad meil paremini mõista meie veebisaidi külastatavust ning pakkuda teile asjakohasemat sisu ja reklaame.

  1. Küpsiste haldamine

Kui soovite blokeerida või kustutada küpsiseid, võite seda teha oma veebibrauseri seadete kaudu. Enamik brausereid võimaldab teil küpsiseid kontrollida, sealhulgas neid keelata või kustutada. Olge siiski teadlik, et kui keelate küpsised, võivad mõned veebisaidi funktsioonid olla